Banner

Banner

Titulli Pro Band ft Ganja - Sheherlike
Ndëgjuar 67,493
Shkarkuar 1,132
Pëlqyer 165
Publikuar 15/12/2017

Informatat e këngës
Pro Band & Ganja - Sheherlike
Programi Festiv Labia 2018
Publisher: Produksioni Labia ;
Follow : Produksioni Labia
FACEBOOK : https://www.facebook.com/labiaofficial
Contact : Produksioni Labia
email: [email protected]
Mob +38649399999
Follow :Pro Band
https://web.facebook.com/Probandofficial1/
Info:+377 44 11 84 32
....................................
Download & Listen : http://smarturl.it/Labia2018
Download :
iTunes : http://smarturl.it/Labia2018/itunes
Amazon : http://smarturl.it/Labia2018/amazonmusicbuy
Premier Songs : https://premiersongs.com/labia/
....................................
Listen:
Spotify :http://smarturl.it/Labia2018/spotify
Dezzere: http://smarturl.it/Labia2018/deezer
Apple Music : http://smarturl.it/Labia2018/applemusic
YouTube: http://smarturl.it/Labia2018/youtube
..................................

Muzika :
Teksti :

.........................................

Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera tjera muzikore
Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store