Banner

Banner

Titulli Elinel - Sa jena tri
Ndëgjuar 183,378
Shkarkuar 1,012
Pëlqyer 1,780
Publikuar 24/01/2018

Informatat e këngës
http://smarturl.it/ONIMA

Connect with Elinel:

http://www.facebook.com/officialelinel
http://www.youtube.com/officialelinel
http://www.twitter.com/officialelinel
http://www.google.com/+officialelinel
http://www.soundcloud.com/officialelinel

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store