Banner

Banner

Titulli Engjellusha Salihu - Fustani i Bardhe
Ndëgjuar 2,760,319
Shkarkuar 1,359
Pëlqyer 5,400
Publikuar 03/03/2018

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia

Muzika & Ork. Miti Geci
Teksti: Nexhmie Muhaxheri

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store