Banner

Banner

Titulli Sabiani ft. Marseli - Krejt shqipet
Ndëgjuar 1,545,002
Shkarkuar 384
Pëlqyer 10,760
Publikuar 12/03/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Executive producer: Sabiani
Music: Sabiani & Marseli
Lyrics: Petro Xhorri
Arrangement: Albert Sula
Available On:
https://www.deezer.com/us/album/56755432
https://open.spotify.com/album/1jdqhh4vgjaYE7TItLDNGM
https://itunes.apple.com/us/album/krejt-shqipet-feat-marseli-single/1348223318?ls=1
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store