Banner

Banner

Titulli Sefe Duraj - Mesazhi
Ndëgjuar 583,240
Shkarkuar 1,766
Pëlqyer 2,114
Publikuar 07/04/2018

Informatat e këngës
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Subscribe: https://smarturl.it/SefeDurajSub

© & ℗ Sefe Duraj & Onair Media. All Rights Reserved

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store