Banner

Banner

Titulli Ronela Hajati - Maje Men
Ndëgjuar 2,043,218
Shkarkuar 3,267
Pëlqyer 12,120
Publikuar 21/04/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Music & Arrangement: Tull Production
Melody & Lyrics: Ronela Hajati
Video: Talelli Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store