Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - Hallall te qofte
Ndëgjuar 5,984,906
Shkarkuar 2,682
Pëlqyer 6,259
Publikuar 30/04/2018

Informatat e këngës
Edona Llalloshi - Hallall të qoftë, gjithashtu edhe në aplikacionin Premier Songs të cilin mund t'a shkarkoni në iOS dhe Android.
Premier Songs: www.premiersongs.com/shkarko
iTunes: http://itunes.apple.com/album/id1442270643?ls=1&app=itunes
Spotify: spotify:album:5iDjTnSZhEPDuceihs1o7L

(c) Të gjitha të drejtat e publikimit janë të rezervuara nga Premier Songs AG
(c) All rights reserved by Premier Songs AG

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store