Banner

Banner

Titulli Xhesika Ndoja - Habibi
Ndëgjuar 438,310
Shkarkuar 1,281
Pëlqyer 4,986
Publikuar 03/05/2018

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Music & Arrangement: Alsked Rrenja
Lyrics: Muma
Video by: FullMoon Production
Director: Klaudia Shehu
Camera: Dashnor Asllani
Styling: Aferdita Shehu
M.U.A: Beauty by Eni

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store