Banner

Banner

Titulli Dani ft Mimoza Mustafa - Neve sna shkon
Ndëgjuar 218,147
Shkarkuar 2,774
Pëlqyer 842
Publikuar 12/05/2018

Loading...
Informatat e këngës
Ramadan Krasniqi "Dani" & Mimoza Mustafa - Neve s'na shkon

Publisher: Produksioni Labia ;
Follow : Produksioni Labia online
FACEBOOK : https://www.facebook.com/labiaofficial
Twitter : https://twitter.com/ProduksioniL
Contact : Produksioni Labia
email: [email protected]
Mob +38649399999
....................................
Download :
iTunes : http://smarturl.it/Labia2018/itunes
Amazon : http://smarturl.it/Labia2018/amazonmusicbuy
Premier Songs: https://premiersongs.com/labia/
....................................
Listen:
Spotify :http://smarturl.it/Labia2018/spotify
Deezer: http://smarturl.it/Labia2018/deezer
Apple music: http://smarturl.it/Labia2018/applemusic
..................................

Muzika : Ardian Kastrati
Teksti : Aida Baraku

.........................................

Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera tjera muzikore
Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store