Banner

Banner

Titulli 2Ton ft. Labinot Tahiri - Zemra jem
Ndëgjuar 4,598,570
Shkarkuar 6,196
Pëlqyer 20,588
Publikuar 09/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
Music: Darko Dimitrov
Lyrics: 2Ton & Ghulo
Video: Max Production
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store