Banner

Banner

Titulli Astrit Mulaj ft Shpresa Gojani - Ska si tupani e qiftelia
Ndëgjuar 1,282,550
Shkarkuar 1,938
Pëlqyer 2,849
Publikuar 10/06/2018

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store