Banner

Banner

Titulli Ronela Hajati - Do ta luj
Ndëgjuar 5,907,829
Shkarkuar 4,026
Pëlqyer 26,317
Publikuar 14/06/2018

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Ronela Hajati - Do ta luj
Music & Arrangement: Tull Production
Melody & Lyrics: Ronela Hajati
Video: Talelli Production

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store