Banner

Banner

Titulli Shqipri Kelmendi ft. Ryva Kajtazi - Thehet zemra
Ndëgjuar 1,344,044
Shkarkuar 1,440
Pëlqyer 4,406
Publikuar 16/06/2018

Informatat e këngës
Ryva Kajtazi ft. Shqipri Kelmendi - Thehet zemra (Official Video)
Per Rezervime: +383 49 387 555

✅Abonoje Kanalin: http://smarturl.it/GMusicAbonohu
ⓕ FB Gmusic: http://smarturl.it/GmusicFB
☮IG Gmusic: http://smarturl.it/GmusicIG
🔔 Ndeze zilen dhe merr kenget e reja :)

Muzika & Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video: UrbanGraphics

Social Networks:

Shqipri; https://www.instagram.com/shqiprikelmendiofficial/
Ryva: https://www.instagram.com/ryva_kajtazi_/

© 2018 Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Gertit GmbH

Teksti:
Shqipriu:

Fjalen e fundit
T'paren e fola
E di moj zemer
E di qe gabova

Ryva:
Qka ban ai qe ngutet
Ti e di shume mire
Ti vet e tepr
ove
E tash mos kerko meshir

Refreni
Thehet zemraa
Thehet shpirit
Veq niher ne jetë
Prej dikuj qe e ke thirr ti
Dashni e vertet-2x

Strofa-2
Shqipriu

Sot i thash vetes
Se di pse fole
Por se kuptoj pse
Ngat zemres e more

Ryva

Qka bon ai qe ngutet
Ti e di shume mire
Ti vet e teprove
E tash mos kerko meshir

Ref:

Thehet zemra
Thehet shpirti
Veq niher ne jet
Prej dikuj qe e ke thirr ti
Dashni e vertetx2

#Gmusic #RyvaKajtazi #Popullore

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store