Banner

Banner

Titulli Meda - Badihava
Ndëgjuar 7,467,075
Shkarkuar 492
Pëlqyer 14,421
Publikuar 16/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Available on:
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/badihava-single/1400395763?ls=1
Deezer: https://www.deezer.com/us/track/528422061
Spotify: https://open.spotify.com/track/6Y1Q0TUkaOjmiifmGcyIiS
Tekst & Muzika: Ilir Berani
Orkestroi: Virusi
Produced by Emracom
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store