Banner

Banner

Titulli Sefe Duraj - 1000 Zemra
Ndëgjuar 1,679,716
Shkarkuar 3,282
Pëlqyer 3,299
Publikuar 20/06/2018

Informatat e këngës
Sefe Duraj - 1000 Zemra (Official Video) ➥ Abonoje Kanalin ketu ➥ http://smarturl.it/SefeDurajOfficial

Teksti & Muzika: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi Ardian Kastrati
Video: Flamur Thaqi Videography
Styling: Dona Matoshi

© Sefe Duraj - Te gjitha te drejtat e rezervuara!

Teksti:
Krejt po flasin, krejt po flasin
O shpirti jem
Le t'plasin, o le t'plasin
Nëse mir ju bjen

T’kam zemer ty
Edhe ti e din edhe ti e din
Sa kam mall për ty,per ty
Dashnia zemrës lotojn sytë e mi

1000 zemra po ti kisha
Do ti falja ty,ty
Prap i njejti do të isha
Plot dashni për ty

II
Edhe nëse
Thahet loti nga syri z’del
Të lutem të lutem
T’më kujtosh për her

T’kam zemer ty
Edhe ti e din edhe ti e din
Sa kam mall për ty,per ty
Dashnia zemrës lotojn sytë e mi

1000 zemra po ti kisha
Do ti falja ty,ty
Prap i njejti do të isha
Plot dashni për ty

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store