Banner

Banner

Titulli Silva Gunbardhi ft Dafi - Hajde Shqipe
Ndëgjuar 4,063,748
Shkarkuar 477
Pëlqyer 15,150
Publikuar 22/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Music & Arrangement: Marsel Gunga
Lyrics: 2STEP
Mix & Master: Valter Beqo, W88 Records
Production by Gravity Music
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store