Banner

Banner

Titulli MC Qoppa ft. Florim Flori Gega - Kceni kceni
Ndëgjuar 209,637
Shkarkuar 116
Pëlqyer 1,255
Publikuar 22/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store