Titulli Florim Gacaferi Limi - Veq me ty
Ndëgjuar 525
Shkarkuar 17
Pëlqyer 1
Publikuar 16/02/2023

Texti i këngës

Florim Gacaferi Limi - Veq me ty - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store