Banner

Banner

Titulli Meda ft Vjollca Haxhiu - Falem
Ndëgjuar 8,528,728
Shkarkuar 484
Pëlqyer 14,108
Publikuar 29/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/us/track/528422061
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/falem-feat-vjollca-haxhiu-single/1405620644?ls=1
Spotify: https://open.spotify.com/track/2i58EJiYkx3GSLutWqm8Pd
Teksti: Fatmir Muja
Muzika: Wirusi & Granit Gashi
Orkestroi: Wirusi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store