Banner

Banner

Titulli Dhurata Dora - Jake Jake
Ndëgjuar 70,472,985
Shkarkuar 21,442
Pëlqyer 317,930
Publikuar 30/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/us/album/67291812
Spotify: https://open.spotify.com/album/6vY0e0FAylPATXFZGuJ4ma
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/jake-jake-single/1405972317?ls=1

Follow Max Production on:
►Instagram: https://www.instagram.com/maxproductional/?hl=en
►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductionAL/
►Website: https://maxproduction.net/

Follow Dhurata Dora on:
►Instagram: https://www.instagram.com/dhuratadora/
►Facebook: https://www.facebook.com/DhurataDoraOfficial/

Lyrics: Gent Fatali, Dhurata Dora
Produced by: Cekic Beatz "Volt Media"
Styling: Look At Me
MUA: Arber Bytyqi
Hair: Kaci
Supported by: IB
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store