Banner

Banner

Titulli Blero - Bingo
Ndëgjuar 646,084
Shkarkuar 1,416
Pëlqyer 2,830
Publikuar 01/07/2018

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Blero - BINGOPRODUCENT EGZEKITIV; Blero MuharremiMuzika&Text: Blero, Lorik Zhuja, Egzon Surkishi, Astrit StafaProduced by: CekicBeatzMix Master: Johan BjerholmVideo: XL

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store