Titulli Blero - Ku je mka marr malli
Ndëgjuar 1,192
Shkarkuar 121
Pëlqyer 7
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Blero - Ku je mka marr malli - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store