Titulli Blero x Gadaf Dernjani x Landi Roko - Dubai
Ndëgjuar 317
Shkarkuar 14
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Blero x Gadaf Dernjani x Landi Roko - Dubai - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store