Titulli Lule Mustafa x Blero - Moter e Vlla
Ndëgjuar 178
Shkarkuar 35
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Lule Mustafa x Blero - Moter e Vlla - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store