Banner

Banner

Titulli Meda ft Vjollca Haxhiu - Ja un ja ti
Ndëgjuar 20,865,756
Shkarkuar 9,716
Pëlqyer 22,170
Publikuar 02/07/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Available on:
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/ja-un-ja-ti-feat-vjollca-haxhiu-single/1406443768?ls=1
Deezer: https://www.deezer.com/us/track/528422141
Spotify: https://open.spotify.com/track/4dZ86uV3Wgf2fkJqiH48OP
Muzika & Orkestrimi: Wirusi & Granit Gashi
Teksti: Ghulo
Video: BUG
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store