Banner

Banner

Titulli Sinan Vllasaliu - O Daj O Daj
Ndëgjuar 5,782,590
Shkarkuar 139
Pëlqyer 5,750
Publikuar 04/07/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Muzika & Orkestrimi: Wirusi & Granit Gashi
Teksti: Ghulo
Video: Redmediaks
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store