Banner

Banner

Titulli Meda - Njo po njo
Ndëgjuar 12,035,910
Shkarkuar 681
Pëlqyer 13,501
Publikuar 05/07/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/us/track/528422091
Spotify: https://open.spotify.com/album/6JOAWDecANZM95KPzWmPHp
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/meda-njo-po-njo-single/1407791353?ls=1
Muzika & Orkestrimi: Wirusi & Granit Gashi
Teksti: Ghulo
Video: BUG
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store