Banner

Banner

Titulli Meda - Inshallah
Ndëgjuar 2,247,832
Shkarkuar 448
Pëlqyer 4,747
Publikuar 06/07/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/us/track/528422081
Spotify: https://open.spotify.com/album/7Hcm9WtdPuEVhdt6ytUZHk
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/inshallah-single/1408685267?ls=1

Muzika & Orkestrimi: Wirusi & Granit Gashi
Teksti: Ghulo
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store