Banner

Banner

Titulli Labinot Rexha - Cika e babes
Ndëgjuar 182,410
Shkarkuar 159
Pëlqyer 1,218
Publikuar 11/07/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Muzika: Labinot Rexha
Teksti: Abaz Selmani
Produced by: Labinot Rexha
Violina: Xhersi Sula
Make up StudioTema
Video ArtVision
Skenar Regjia Labinot Rexha & Taulant Pallqa
Aktor: Mehdi Popaj, Kaqusha Thaqi

Teksti:

Kan ardh kerret baab
Bijen me ta maaarr
Bone zemren guri
Dil bonjav per hajr

Qiken tane t,miir
Qe e don ma shum
Po te del prej shpije
Lot mi nal spo mun

Banma hallall bab
Un po shkoj per krejt
Neser kur dot zgjohesh.
Caffen kush ta qet

Merrem ngryk o bab
Po e la ket shpi
Kur tmerr malli jem.
Kon e thirr oj bi


Ref,,
Maje vaten baaab
E banu i fort
Ni cop zemres tane
Po i ndahet sot
Mos u merzit baaab
E bon pak gajret
Qika shkon n,der t,huj
Por dot vjen apet
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store