Banner

Banner

Titulli Genta Ismajli - Papi
Ndëgjuar 5,919,098
Shkarkuar 385
Pëlqyer 22,950
Publikuar 04/08/2018

Loading...
Informatat e këngës
Genta Ismajli - Papi (Official Video)

Lyrics: Endrit Mumajesi (MUMA)
Music & Arrangement: Alandy
Video: Max Production
Hair & MUA: Selma & Kaci

Follow Genta:
https://smarturl.it/GentaFacebook
https://smarturl.it/GentaInsta
https://smarturl.it/GentaTwitter


Published by: Bzzz Entertainment
#Papi #GentaIsmajli
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store