Banner

Banner

Titulli Sinan Vllasaliu ft. Ghulo - Vet me the te dua
Ndëgjuar 681,492
Shkarkuar 3,199
Pëlqyer 2,719
Publikuar 08/08/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Music & Beat: Nurteel
Mix Master: Nurteel
Lyrics: Ghulo
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store