Banner

Banner

Titulli Tayna ft. Don Phenom - Columbiana
Ndëgjuar 53,191,914
Shkarkuar 996
Pëlqyer 215,647
Publikuar 01/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Music & Produced by Cricket Music
Lyrics : Tayna , Don Phenom

Executive Producer Rinor Hykolli
Video: Imagine Films


https://www.instagram.com/tayna.sh/
https://www.instagram.com/don_phenom_cfe/
https://www.instagram.com/cricket.music/
https://www.instagram.com/riinorhykolli/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store