Banner

Banner

Titulli Stresi - Te du mom
Ndëgjuar 3,577,647
Shkarkuar 3,794
Pëlqyer 35,147
Publikuar 14/10/2018

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by: Enes Qosa

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store