Banner

Banner

Titulli Aida Doci - Dhurata
Ndëgjuar 303,534
Shkarkuar 5,411
Pëlqyer 767
Publikuar 31/10/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Teksti: Diamant Sinanaj
Orkestrimi: Arti Rec

Connect with Aida Doci:
https://www.instagram.com/aidadoci1/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store