Banner

Banner

Titulli Vellezerit Mziu - Shota
Ndëgjuar 840,509
Shkarkuar 2,746
Pëlqyer 1,130
Publikuar 23/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
Download/Stream: https://fanlink.to/Shota
Tel: 0038349232222
Te gjitha te drejtat mbrohen nga EurolindiContentManagement.
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm
Instagram: https://www.instagram.com/eurolindi_music/
Video : Mproduction
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store