Banner

Banner

Titulli Mozzik - Ghetto
Ndëgjuar 4,694,037
Shkarkuar 7,863
Pëlqyer 13,895
Publikuar 29/11/2018

Informatat e këngës
MOZZIK - GHETTO
⇒ Spotify ► https://zyrk.us/MozzikSpotify
⇒ Instagram ► https://www.instagram.com/mozzik/
⇒ Mozzik Kanal abonnieren ► https://zyrk.us/mozzikabo

MUSIK
Text: Mozzik
Musik, Produktion und Mix: Miksu & Macloud
Master: Milian Mastering

VIDEO
Video by Orkan Çe
⇒ Instagram ► https://www.instagram.com/orkan.ce/Walk This Way Records
⇒ Kanal abonnieren ► http://zyrk.us/WtWabo
⇒ Instagram ► https://zyrk.us/WTW_IG
⇒ Facebook ► https://zyrk.us/WTW_FB

(P)+(C) 2018 Walk This Way Records, under exclusive license to Warner Music Group Germany Holding GmbH / a Warner Music Group Company.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store