Banner

Banner

Titulli Meda - Bablok
Ndëgjuar 12,588,717
Shkarkuar 527
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Teksti: Ghulo
Muzika: Duo Bass
Ork: Granit Gashi
Mix & Master: Alban Furtuna
Saz: Alban Furtuna

Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/5lJNu7YPYjVgFauSEG9ZLP
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/80641022
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/bablok-single/1445279451?ls=1&app=itunes

gezuar 2019
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store