Banner

Banner

Titulli Sinan Vllasaliu - Pardon
Ndëgjuar 519,815
Shkarkuar 55
Pëlqyer 540
Publikuar 01/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Teksti: Ghulo
Muzika: Nurteel & Belle

Available on:
Deezer:https://www.deezer.com/en/album/80646402
Spotify: https://open.spotify.com/album/4y9KcT3Pc5EznddvnqTxjL
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/pardon-single/1445293862?ls=1&app=itunes
Gezuar 2019
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store