Banner

Banner

Titulli Meda - Me ke lan ne rruge
Ndëgjuar 1,478,347
Shkarkuar 11,757
Pëlqyer 0
Publikuar 02/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Teksti: Ghulo
Muzika: Nurteel & Belle

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/80658342
Spotify: https://open.spotify.com/album/2V3NrTu0znctw0yiAjXgzO
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/me-ke-lan-ne-rrug-single/1445832891?ls=1&app=itunes

gezuar 2019
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store