Banner

Banner

Titulli Meda - Zero Zero
Ndëgjuar 4,951,637
Shkarkuar 702
Pëlqyer 0
Publikuar 02/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Teksti: Ghulo
Muzika: Nertil Morina
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/80658362
Spotify: https://open.spotify.com/album/2xrWP6A0hN5uSmPKrg1ehD
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/zero-zero-single/1445830407?ls=1&app=itunes

Gezuar 2019
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store