Banner

Banner

Titulli Rovena Dilo ft. Onat - Ma jo
Ndëgjuar 475,425
Shkarkuar 2,706
Pëlqyer 1,571
Publikuar 02/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/81637532
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/ma-jo-single/1446451856?ls=1&app=itunes
Spotify: https://open.spotify.com/album/2dOtXDNSEdFeYKVt3T2ams
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store