Banner

Banner

Titulli Kaltrina Selimi ft Alban Mehmeti - Potpuri
Ndëgjuar 905,174
Shkarkuar 4,086
Pëlqyer 492
Publikuar 03/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by EmracomGezuar 2019
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store