Banner

Banner

Titulli Buta - Vone
Ndëgjuar 359,495
Shkarkuar 2,562
Pëlqyer 1,238
Publikuar 04/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Kanga e gjashte prej albumit Vjeshte / Dimer ‘18. Pjese e koleksionit t’Vjeshtes.
Produced by: Prod. L8V8L
Sound Engineer: Big Bang (REDBOX ENT)
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store