Banner

Banner

Titulli Dhurata Dora - Qikat e mia
Ndëgjuar 11,575,759
Shkarkuar 1,282
Pëlqyer 63,457
Publikuar 07/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/5cdW32K3Q8oA8MjvTkHy8u
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/81362212
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/qikat-e-mia-single/1446078928?ls=1

Follow Max Production on:
►Instagram: https://www.instagram.com/maxproductional/
►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductionAL/
►Website: https://maxproduction.net/

Follow Dhurata Dora on:
►Instagram: https://www.instagram.com/dhuratadora/
►Facebook: https://www.facebook.com/DhurataDoraOfficial/

Prod. A-Boom
Lyrics: Dhurata Dora
Styling: Monda Kul
MUA: Arber Bytyqi
Hair: Extraliebe
Supported by : IB EVENTS

CASADO Fashion Store:
►Instagram: https://www.instagram.com/casado_de

Music Video:
Script by Shaho Casado
Directed by Shaho Casado:
http://www.shahocasado.com
►Facebook: https://www.facebook.com/shahocasado
►Instagram: https://www.instagram.com/shahocasado

VFX:THEFLAGSHIP
►Instagram: https://www.instagram.com/theflagship.official/
►Facebook: https://www.facebook.com/official.theflagship/
►Website: http://www.theflagship.at
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store