Banner

Banner

Titulli Big Papi - Gringo
Ndëgjuar 586,076
Shkarkuar 8,101
Pëlqyer 1,573
Publikuar 25/01/2019

Loading...
Informatat e këngës
Produced by Nurteel
Video by XL Films

© & ℗ Big Papi & AVD Digital. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store