Banner

Banner

Titulli Big Papi - Ferrari
Ndëgjuar 655,677
Shkarkuar 99
Pëlqyer 4,483
Publikuar 18/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/?hl=en

Listen on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/7zzr8DnEExxV5MKpOu2lZW
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/109508582
iTunes: https://music.apple.com/us/album/ferrari-single/1478525127?ls=1
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store