Banner

Banner

Titulli Albatrit Muqiqi - Nuk e meriton
Ndëgjuar 1,132,656
Shkarkuar 50
Pëlqyer 3,075
Publikuar 04/02/2019

Loading...
Informatat e këngës
http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/NukEMeriton

Albatrit Muqiqi - Nuk e meriton
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Petro Xhori
Mix: JOJO

Connect with Albatrit:
https://www.instagram.com/albatritmuqiqi/

#albatrit #nukemeriton
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store