Banner

Banner

Titulli NRG Band - Honey
Ndëgjuar 1,293,286
Shkarkuar 13,207
Pëlqyer 5,779
Publikuar 14/02/2019

Informatat e këngës
https://open.spotify.com/track/0K0nP6vNOl8gfZoCaXUFi8
https://www.deezer.com/track/640879752?utm_source=deezer&utm_content=track-640879752&utm_term=2400220084_1551372892&utm_medium=web

Music:Besnik Qaka
Tekst: "MUMA" & B.Qaka
Beat:Fourz music
Mix & master:JOJO \Unixstudio
Video:ND filmpro
Styling:Nagip Bince
Thnx:Qelbanix shop

Website: http://www.nrgband-ks.com
Facebook: https://www.facebook.com/NRGbandfanclub
Facebook: https://www.facebook.com/BesnikQakaOf...
Instagram: https://instagram.com/nrgbandofficial
Instagram: https://instagram.com/besnik_qaka
Twitter: https://twitter.com/nrg_band

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store