Banner

Banner

Titulli Korab Shaqiri - Zemra e saj
Ndëgjuar 65,104
Shkarkuar 268
Pëlqyer 248
Publikuar 14/02/2019

Loading...
Informatat e këngës
"Zemra e saj", lyric video performed by Korab Shaqiri.

Lyrics & Music&Arrangement: Korab Shaqiri
Produced by: Korab Shaqiri

Connect with Korab Shaqiri:
https://www.facebook.com/korabshaqiriofficial
https://www.instagram.com/korabshaqiri
Snapchat: shaqiri.korab

BAROK SOUND STUDIO ENTERTAINMENT All rights reserved 2019.
Executive Producer
Korab Shaqiri
Mastering: Artan Hasani & Korab Shaqiri
Video: Vullnet Bucolli
Publisher: Acromax
(C) Korab Shaqiri, 2019
(@ZEMRAESAJ)
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store