Banner

Banner

Titulli Altin Sulku - Lulija
Ndëgjuar 9,786,603
Shkarkuar 336
Pëlqyer 38,095
Publikuar 21/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
Lulija - Altin Sulku (Official Video) | Prod. MB Music

Music: Marenglen Boja
Line Melody: Elgit Doda
Lyric: Endrit Mumajesi
Video: Max Production
https://www.instagram.com/marenglen_boja/

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/90947722
Spotify: https://open.spotify.com/album/1S5p4zXEtWl8P6ecocPbWG
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/lulia-single/1457057120?ls=1&app=itunes

#Altin #Sulku #Lulija
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store